Reklamační řád

Potřebujete zboží reklamovat? Vytiskněte si a vyplňte jednoduchý dokument „REKLAMACE“ který jsme Ti poslali v objednávce. Dokument také můžete stáhnout ZDE. Poté přiložte kopii daňového dokladu (faktury) a spolu se zbožím zabalené v originální krabičce Emky odešlete na adresu:

„REKLAMACE”
Emky.cz
Geologa Pošepného 281
Jilemnice
514 01

(Zásilku neposílej na dobírku)

Reklamované zboží nám prosím pošlete řádně zabalené proti poškození při přepravě a očistěte jej od případných nečistot. Reklamovaný výrobek posíláte na vlastní náklady a odpovědnost. Proto zvolte bezpečný způsob dodání zásilky, např. využij kurýrní službu a nebo pošlete balík s možností potvrzení odeslání. Balíček neposílejte na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.

Reklamaci vyřídíme maximálně do 30 dnů, ale budeme se snažit o co nejrychlejší vyřízení. O výsledku reklamačního řízení Tě budeme informovat emailem. Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Reklamaci budeme posuzovat v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem.

Podrobné informace najdete v našich obchodních podmínkách ZDE: